Cíle

V záhlaví naší značky stojí  „pro radost ze zdraví“. Tento slogan vystihuje náš cíl: chceme, abychom jako společnost byli zdraví, abychom byli radostní. Už naši staří předkové věděli, že to spolu souvisí, když říkali „ve zdravém těle zdravý duch“. Zdravý duch, optimismus, pokoj, úsměv, tvořivost, smysl života a schopnost v dobrém si ho užít, k tomu chceme přispět tím, že vyrábíme a nabízíme potraviny, které našemu tělu prospívají. Potraviny vyrobené ze sóji.

Přesvědčili jsme se totiž, že sója je zcela výjimečná rostlina, která dokáže mnoha způsoby pozitivně ovlivnit naše zdraví. Nejen svými živinami ale také komplexem dalších látek, které sója obsahuje může pomoci řešit velké zdravotní problémy, se kterými se naše společnost potýká.  Látky obsažené v sóji jsou mezi potravinami jedinečně účinné proti chorobám srdce, cévního systému, osteoporóze, proti komplikacím spojeným s menopauzou a dokonce významně účinkují proti některým druhům rakoviny. Sója bojuje proti nemocem, které nás v Česku nejvíce trápí. Proti těmto nemocem působí nejen jako prevence, ale dokonce pomáhá  nemocným znovu se uzdravit.

Jediná nevýhoda sóji je, že je poměrně složité ji připravit tak, aby pro nás na talíři byla atraktivní. Proto vyrábíme tofu – sójový sýr, který je naopak velmi univerzální surovinou pro zdravá a atraktivní jídla.

© VETO ECO s.r.o., používáme WordPress